Reguły pisarza

23 lutego 2018 r. w Big Book Cafe w Warszawie odbędzie się literacki stand-up, którego gościem będzie Marta Guzowska. Autorka lubianych kryminałów archeologicznych opowie m.in. o pisarskich regułach.

23 lutego 2018 r. – w najbliższy piątek – o godz. 20 w warszawskim Big Book Cafe (ul. Dąbrowskiego 81) odbędzie się literacki stand-up Marty Guzowskiej, pisarki, dziennikarki naukowej, archeolożki. Pewnie znacie ją z takich książek jak: Ofiara Polikseny (powieść wyróżniona Nagrodą Wielkiego Kalibru), Głowa Niobe czy Reguła nr 1.

Marta Guzowska zdradzi m.in., jak funkcjonuje w codziennym życiu i jak wygląda jej pisanie, czy wiążą się z nim jakieś reguły, rytuały. W jej zabawnym wystąpieniu nie zabraknie też odpowiedzi na inne pisarskie pytania – czy pisarze pracują w piżamach? W jakich miejscach i o której godzinie najlepiej wymyśla się bohaterów? Czy pisanie ma wpływ na sylwetkę? Czy autorzy kryminałów uśmiercają w swoich książkach osoby, których nie darzą sympatią? Marta Guzowska opowie nie tylko o sobie, ale też o innych pisarzach i pisarkach.

Bilety można nabyć w serwisie www.bilety24.pl, a także w Big Book Cafe – również w dniu występu Marty Guzowskiej.

Źródło tekstu i grafiki: http://booklips.pl/wydarzenia/jakimi-regulami-kieruje-sie-pisarz-literacki-stand-up-marty-guzowskiej-w-warszawskim-big-book-cafe/

Dodaj komentarz