Jesienna Praca nad Tekstem – ostatnie miejsce

Zostało jeszcze tylko jedno miejsce na najbliższym kursie Praca nad Tekstem, który rusza 27 października. Kto jeszcze dołączy? Pamiętajcie, decyduje kolejność nadsyłania zgłoszeń.

Kurs Praca nad Tekstem to idealna propozycja dla wszystkich, którzy pracują nad powieścią czy opowiadaniem. To czterotygodniowe warsztaty z zapewnioną kompleksową, życzliwą krytyką, twórczą atmosferą, możliwością zdobycia unikalnej wiedzy poprzez wspólne czytanie i omawianie tekstów na forum. Nic dziwnego, że każda edycja cieszy się sporą popularnością. Zdarza się, że chętnych jest więcej niż miejsc!

Spójrzcie na opinie uczestników Pracy nad Tekstem:

„Z jednej strony kurs mnie utwierdził w przekonaniu, że mogę pisać, i że może być to interesujące dla czytelnika. Z drugiej strony, uświadomił mi ile jeszcze przede mną nauki, i że muszę się wykazać pisarską pokorą. Potwierdził moje przekonanie, że najlepszym nauczycielem pisarstwa jest życie i twórczość innych pisarzy. (…) Poza tym atmosfera na kursie była niepowtarzalna. W tym morzu narzekania, tu ciągle znajdowałam pozytywną energię. To dlatego zapisałam się na następny kurs. Chyba się od tej atmosfery uzależniłam ;)” – Nika (listopad 2017)

„Dziękuję wszystkim za ten czas! Za oceny i uwagi, które zachęcają, inspirują i podsuwają nowe pomysły. Za możliwość zapoznania się z kolejnymi fragmentami Waszych tekstów, coraz lepszymi i bardziej wciągającymi. Nie mogę się doczekać tych książek w księgarniach! Miło było zobaczyć starych znajomych, a także nawiązać nowe znajomości i mam nadzieję spotkać Was ponownie. (…) Kurs był intensywny i jak zawsze rozbudza ochotę na kolejną dawkę. Wspólna praca i dyskusje nad tekstami pobudzają do głębszych analiz fabuły, postaci i światów. Pomagają poprawić styl i wzbogacić warsztat. – Inez (wrzesień 2017)

„Bardzo, bardzo, bardzo Wam dziękuję za ten wspólne tygodnie! Za czytanie, analizowanie i pogaduszki. Za wszystkie wasze opowieści, które mogłam czytać, analizować i dzięki nim uczyć się, jak układać słowa w niepowtarzalne frazy. Za to, że poczułam się wśród swoich. Za to, że tak życzliwie i rzeczowo podpowiadaliście, co z moimi tekstami nie gra. Za dyskusje wykraczające poza wszelkie ramy;) (…) Jeszcze rok temu, gdy zaczynałam przygodę z PP, marzenia o pisaniu były tylko mglistym pomysłem bez większych szans na realizację. Dzisiaj wiem, że gdy ma się wokół siebie takich samych marzycieli, ludzi z taką nieposkromioną wyobraźnią i literacką kreatywnością w dobieraniu słów, dużo łatwiej uwierzyć, że to naprawdę jest realne. – Maria (wrzesień 2017)

Najbliższa Praca nad Tekstem rusza niebawem, bo 27 października. Zostało tylko jedno miejsce. Zapisz się już dziś:

http://www.pasjapisania.pl/kurs-praca-nad-tekstem.html

Może to miejsce jest przeznaczone właśnie dla ciebie?

One Reply to “Jesienna Praca nad Tekstem – ostatnie miejsce”

  1. Kasia Alias Kinga says: Odpowiedz

    Praca nad Tekstem to cudownie spędzony czas na twórczych rozmowach. Bardzo intensywna dawka wiedzy, a najlepiej się uczy analizując teksty innych osób.

Dodaj komentarz