Podaruj bliskiej osobie najpiękniejszy prezent świąteczny

Trwa już listopad, a to oznacza, że niedługo zacznie się i grudzień. Ci z was, którzy chcą uniknąć przedświątecznego tłoku, na pewno zaczęli już myśleć o prezentach świątecznych dla najbliższych. Mamy dla was pewną podpowiedź…

Niedługo nadejdą święta. Na pewno z tej okazji będziecie chcieli obdarować tych, których kochacie, czymś wspaniałym, wyjątkowym, może czymś nieoczywistym. Kupowanie prezentów bywa problematyczne, zwłaszcza w tak gorących okresach. Trzeba się nieźle nagłówkować, aby ofiarować bliskim coś oryginalnego. A jeśli dodamy do tego stanie w korkach, obijanie się w tłumie przemierzającym sklepowe alejki, długie czekanie w kolejkach do kas we wszechobecnym hałasie… Doprawdy, biorąc pod uwagę tę perspektywę, sprawienie komuś prezentu przestaje być przyjemnością – robi się z tego niemal przykry obowiązek.

A przecież z prezentami można inaczej – bez stresu, bez zatłoczonych sklepów, bez kolejek do kas. Nawet nie trzeba ruszać się zza biurka. Wystarczy tylko kartka papieru, trochę wyobraźni – i dużo serca.

Chcesz zdobyć wyjątkowy pomysł na prezent? Zobacz, jak można do tego wykorzystać dobrodziejstwa literatury i talentu. Weź udział w najbliższym Kursie Inspiracje, który rusza 14 listopada. To specjalna przedświąteczna edycja. Zapisz się już dziś:

http://www.pasjapisania.pl/kurs-inspiracje.html

Kurs Inspiracje to nauka pisania, radość tworzenia i dobra zabawa w jednym. Przekonaj się o tym już niebawem! I podaruj wyjątkowy prezent osobie, na której ci zależy!

One Reply to “Podaruj bliskiej osobie najpiękniejszy prezent świąteczny”

  1. Kurs Inspiracje jest świetny i jak sama nazwa wskazuje inspirujący 🙂 Uczestniczyłam i bardzo wszystkim polecam.

Dodaj komentarz