Nowa powieść Barbary Sęk już w księgarniach!

Barbara Sęk – znakomita nauczycielka Pasji Pisania – wydała kolejną książkę! To drugi tom bestsellerowego cyklu o rodzinie Nowaków. Jeśli czytaliście „Kruchy fundament” na pewno obdarzyliście ich sympatią – pora zajrzeć za „Uchylone drzwi”.

Barbarę Sęk znacie z Pasji Pisania – jej kursy cieszą ogromną popularnością. Nie ma się co dziwić – jest przecież bardzo dobrą nauczycielką! Na pewno wiele z was czytało też książki Basi. Rok temu ukazała się jej powieść Kruchy fundament – otwierająca bestsellerowy cykl o perypetiach rodziny Nowaków. Obecnie premierę ma drugi tom: Uchylone drzwi. Został opublikowany nakładem Wydawnictwa Jaguar.

„Nowakowie” to saga o współczesnej rodzinie – rzekomo szczęśliwej – która musi się zmierzyć z nieoczekiwanym dramatem. Kiedy romans Krzysztofa wychodzi na jaw, świat rodziny chwieje się w posadach. Solidna – zdawałoby się – struktura się rozpada. Jak bohaterowie sobie poradzą? Czy odbudują swój świat? Czy będą w stanie stworzyć rodzinę patchoworkową? Przekonajcie się!

Niebawem Barbara Sęk będzie prowadzić kurs Pasja Pisania I, który rusza 3 lipca:

http://www.pasjapisania.pl/kurs-pasja-pisania-i-2.html

Również w lipcu na blogu zorganizujemy konkurs, w ramach którego będziecie mogli wygrać Uchylone drzwi. Ostrzcie pióra!

Basiu, bardzo się cieszę twoim kolejnym sukcesem. W imieniu całego zespołu Pasji Pisania serdecznie ci gratuluję!

Autorem zdjęcia Barbary Sęk jest Wojtek Biały.

One Reply to “Nowa powieść Barbary Sęk już w księgarniach!”

  1. Bardzo dziękuję za gratulacje i wsparcie promocyjne! 😍

Dodaj komentarz