50-złotowy rabat na Kurs Inspiracje!

Wspaniała wiadomość na początek roku! Uczestnicy najbliższej edycji Internetowego Kursu Pasja Pisania Inspiracje otrzymają pięćdziesięciozłotowy rabat! Zgłoście się już dziś, mamy jeszcze miejsca!

Pamiętam, jak kilka lat temu pisałem wykłady, które złożyły się na Internetowy Kurs Inspiracje. Była to dla mnie wspaniała przygoda. Miałem poczucie, że mogę się podzielić swoją miłością do pisania, do literatury. Zastanawiałem się, jak zostaną przyjęte propozycje ćwiczeń. Cieszyłem się na myśl o tym, jak kolejni kursanci będą sczytywać wykłady, odkrywać nowe możliwości własnych piór. Ogromnie cieszył mnie późniejszy entuzjazm uczestników:

„Nauczyłam się dostrzegać drobiazgi, zmierzyłam się po raz pierwszy w życiu z opowiadaniem, zatęskniłam za swoją powieścią i zaczynam wierzyć, że dam radę poza nią wyjść. Już się jej nie boję skończyć. Mam wrażenie, że to była ta kropka na i, która sprawiła, że wreszcie poczułam, że mogę na serio zająć się pisaniem. ”

„Kurs Inspiracje okazał się świetnym pomysłem! Również udział w nim zaliczam do doświadczeń udanych. Przecież wiedziałem, że tematy i inspiracje są jak pieniądze – leżą na ulicy i wystarczy się po nie schylić. Ale to, że sposobów tego sięgania może być wiele, jest już czymś nowym”.

„Każdy kurs Pasji Pisania to nowa przygoda. Za każdym razem czuję się jak na wędrówce w górach. Idę, choć wiem, że momentami ścieżki będą piąć się wśród chaszczy i gęstwy krzaków, to znów łagodnie prowadzić rozległymi dolinami, ale zawsze ze szczytu ujrzę widok, który mnie zachwyci. Spotkam ludzi, którzy jak ja idą tam po to, by realizować marzenia i pasje. I tak się czuję za każdym razem, kiedy uczestniczę w kursach Pasji Pisania. Każdy kurs to dla mnie nowy, zdobyty szczyt”

„Michał, to najlepszy kurs na jakim do tej pory byłam. Naprawdę inspirujący. (…) Łapię się na tym, że inaczej patrzę na świat, wszędzie dostrzegając materiał do książki (niekoniecznie tej, którą obecnie mam na tapecie). (…) Chyba uzależniłam się od Pasji Pisania ;)”

Wszystkie opinie o Kursie Inspiracje znajdziecie tutaj.

A tymczasem chciałem was zaprosić na kolejną edycję, tym bardziej, że mamy dla was prezent – pięćdziesięciozłotowy rabat! Kurs rusza 12 lutego. Mamy jeszcze miejsca! Kto dołączy? Kto chce odkryć potęgę literatury?

http://www.pasjapisania.pl/kurs-inspiracje.html

Czekam na Was – zapiszcie się już dziś!

Dodaj komentarz