O legendarnej „Dwójce” – debiut Anny Rosłoniec

Niedawno nakładem Wydawnictwa MG ukazała się znakomita powieść „Zorza”. Jej autorka – Anna Rosłoniec – to absolwentka kursów Pasji Pisania.

Miło nam powiadomić, że ostatnio grono debiutujących kursantów Pasji Pisania znów się powiększyło. Anna Rosłoniec uczestniczyła w kursie Pasja Pisania Powieść prowadzonym w Warszawie przez Marcina Ciszewskiego. Teraz jej książkę Zorza – opublikowaną przez Wydawnictwo MG możecie znaleźć w księgarniach.

Styczeń 1939 roku. Zorza, agentka polskiego wywiadu, legendarnej „Dwójki”, dostaje zadanie przetransportowania wraz z partnerem ściśle tajnej, śmiercionośnej broni chemicznej o kryptonimie S-10 w bezpieczne miejsce. Akcja przybiera niespodziewany obrót, a Zorza i walizka z bronią giną bez śladu. Wszystko wskazuje na to, że wykradła broń dla Sowietów.

Styczeń 2017 roku. Historyk, Piotr Wilczyński, zbiera materiały do książki na temat „Dwójki”. Trafia na ślady świadczące o tym, że największa zdrada w historii polskiego wywiadu nie była tym, czym sądzono. Co tak naprawdę wydarzyło się w styczniu 1939 roku? Co stało się z S-10? Czy Wilczyńskiemu uda się odpowiedzieć na te pytania? Czy uda mu się odnaleźć zaginioną broń? Czy może ubiegnie go w tym Patria – radykalna organizacja marząca o zamachu, który wstrząsnąłby polskim społeczeństwem?

Pani Anno, w imieniu całego zespołu Pasji Pisania serdecznie gratuluję debiutu! Spełnione pisarskie marzenia kursantów to dla nas największa nagroda!

Czy i wy chcecie spełnić swoje marzenia i zobaczyć własne debiutanckie powieści na księgarnianych półkach? Pomożemy wam! Wybierzcie kurs Pasji Pisania dla siebie:

http://www.pasjapisania.pl/harmonogram-kursow.html

Czekamy na was!

Fotografia: archiwum Autorki.

One Reply to “O legendarnej „Dwójce” – debiut Anny Rosłoniec”

  1. Bardzo gratuluję i życzę dalszych sukcesów!

Dodaj komentarz