Szukając nieobecnych

Tylko do końca maja możecie nadsyłać prace na blogowy konkurs Pasji Pisania. Do wygrania „Lista nieobecności” – moja debiutancka powieść, która od paru dni gości w księgarniach.

Do końca maja – czyli jeszcze przez tydzień – czekam na wasze prace konkursowe. Możecie wygrać moją debiutancką powieść Lista nieobecności.

Temat prac to „nieobecność”. Pamiętajcie, że teksty nie powinny przekraczać 1700 znaków ze spacjami. Wklejajcie je w komentarzu do wpisu konkursowego.

Kogo jeszcze mógłbym obdarować moją debiutancką powieścią? Czekam na wasze prace!

7 Replies to “Szukając nieobecnych”

  1. Michal_Pawel_Urbaniak says: Odpowiedz

   Bardzo dziękuję, Andy!

 1. „Nieobecnych” jest już równo 30. Kto będzie kolejny?

 2. Powieść z każdą stroną książki niczym pasjans, układa się z odkrywaniem kart. Dwie talie dobrze wytasowane, 20 postaci. Każda figura to inna osobowość. Niesamowita, drobiazgowa obserwacja, wrażliwość na każdy szczegół czyni powieść przejmującą do szpiku kości. Trzeba nie lada talentu by tak rozważać o śmierci, by tak zaglądać w duszę bohaterów książki. To nie jest powieść łatwa, lekka i przyjemna. To powieść która zostawia głęboki ślad w naszej duszy. Powieść, którą trzeba przeczytać koniecznie, to książka „MEMENTO MORI”.

  1. Michal_Pawel_Urbaniak says: Odpowiedz

   Dziękuję za dobre słowo:)

  2. Ciekawa opinia. Warto ją umieścić na lubimyczytac.pl gdzie dużo łatwiej będzie ją odnaleźć i pomoże potencjalnym czytelnikom.

   1. Fajnie. Dziękuję. Nie jestem tam zarejestrowana, proszę więc użyć cytatu, i wykorzystać. Cała przyjemność po mojej stronie!

Dodaj komentarz