Niech 2021 rok będzie pisarskim rokiem!

Nadchodzi kolejny rok, a zatem pora na postanowienia noworoczne. Może warto postawić na te pisarskie? Dokończenie książki? Jej rozpoczęcie? Regularne pisanie? Pomożemy wam je spełnić! Zobaczcie, co dla was przygotowaliśmy!

Przygotowaliśmy dla was sporo ciekawych kursowych propozycji na początek 2021 roku. Zapraszamy was na kursy stacjonarne (oczywiście on-line):

Proponujemy wam również kursy internetowe:

Czekamy na was! Sprawcie, aby w 2021 roku spełniły się wasze pisarskie marzenia!

3 Replies to “Niech 2021 rok będzie pisarskim rokiem!”

 1. Jeśli idzie o pisarzy to rok 2021 ogłoszono w Polsce:

  Rokiem Stanisława Lema (w 100. rocznicę urodzin)
  Rokiem Cypriana Kamila Norwida (w 200. rocznicę urodzin)
  Rokiem Tadeusza Różewicza (w 100. rocznicę urodzin)
  Rokiem Krzysztofa Kamila Baczyńskiego

  Do mniej najbardziej przemawia „Lem” jako najbardziej światowy i współczesny prozaik (science-fiction). Ale nie tylko to. Jak pokazują jego biografie potrafił przekazywać w swoich powieściach przeżyte okrucieństwa reżimów hitlerowskich i stalinowskich. Potrafił zręcznie okpiwać cenzurę.

  Ale może za sto lat lub wcześniej będzie rocznica, która przebije wszystkie poprzednie. Coraz więcej ludzi chce pisać i uczyć się pisać. A więc – powodzenia!

  1. Michal_Pawel_Urbaniak says: Odpowiedz

   Andy, dziękuję za te życzenia – w imieniu wszystkich:)

 2. No tak. Jakżeby to było pięknie gdyby ktoś z uczniów lub wykładowców „Pasji Pisania” stał się aż tak znanym pisarzem/pisarką. Tymczasem coraz ich więcej ogłasza swoje debiuty książkowe czy chociażby czasopismowe. I to najbardziej realne czego można życzyć uczniom i całej Pasji Pisania.

Dodaj komentarz