Pisarki! Pisarze! To wasze święto!

3 marca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Pisarzy. Czy zamierzacie go jakoś świętować? Może to dobry dzień, aby chwycić za pióro?

Międzynarodowy Dzień Pisarzy obchodzimy od 1984 roku – to właśnie wtedy ustanowił go PEN Club. To święto ma za zadanie promowanie literatury oraz rozwój pisarskiej społeczności na całym świecie. To święto tych, którzy piszą. Święto tych, spod których pióra wyszły historie, które was zachwyciły, rozbawiły, poruszyły. Tych, dla których pisanie jest ważną częścią życia. Ale też święto tych, którzy piszą, choć debiut książkowy mają dopiero przed sobą – ale próbują, walczą ze słowem i wątpliwościami.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pisarzy kierujemy do naszych kursantek i kursantów najlepsze życzenia. Niech pomysły przychodzą regularnie, niech towarzyszy wam wena, a strach przed przelaniem myśli na papier na zawsze odejdzie. Zdobądźcie wydawców, a potem czytelników i wiele wspaniałych nagród!

Międzynarodowy Dzień Pisarzy to taki moment, w którym warto poczynić pisarskie postanowienia. Może dopiero chcecie zacząć pisać? A może porzuciliście pisanie i chcielibyście do niego wrócić? A może to dobra pora, aby pokazać komuś wasze opowiadania czy powieści? Sprawdźcie kursy Pasji Pisania. Działamy od lat i pomogliśmy w realizacji marzeń wielu dzisiejszym pisarzom i pisarkom. Dostali od nas mnóstwo wiedzy, motywacji, rzetelny feedback, wskazówki przydatne na pisarskiej drodze. Spróbujcie i wy! Już dziś wybierzcie kurs dla siebie – internetowy lub prowadzony na żywo (na zoomie). Pełny harmonogram znajdziecie tutaj:

http://www.pasjapisania.pl/harmonogram-kursow.html

Zapraszamy!

2 Replies to “Pisarki! Pisarze! To wasze święto!”

  1. Michale, ślę Tobie i Twoim kursantom moc życzeń i gratulacji… Czekam na Twoją następną powieść.

  2. Michale tobie i innym pisarzom dużo spełnienia w krainie powstałych i tych właśnie tworzących się historii , a sobie – bym też kiedyś mogła celebrować z wami to święto.

Dodaj komentarz