Za drzwiami sypialni – nowa powieść Danuty Awolusi

Dziś premiera „Blisko, coraz bliżej” – nowej powieści Danuty Awolusi. To odważna powieść o trzech kobietach, które przeżywają problemy za drzwiami sypialni – takie problemy, o których zbyt rzadko się mówi…

Danuta Awolusi – pisarka, copywriterka i dziennikarka, a także nauczycielka w Pasji Pisania – powraca z nową powieścią. Blisko coraz bliżej to przejmująca opowieść o kilku pozornie spełnionych kobietach, które muszą się zmierzyć z nieoczekiwanymi problemami.

Danuta Awolusi (fot. Katarzyna Kosakowska)

Róża jest nauczycielką biologii, ma kochającego męża, dorastającą córkę. Nie ma za to podstaw, aby narzekać na swoje życie. No, może poza jednym aspektem – nigdy nie dostała orgazmu. Kamila realizuje się, prowadząc kanał na youtubie. Jest także cenioną menadżerką marketingu. Pozostaje w związku z idealnym facetem – tylko że ów ideał przestaje nim być, gdy chodzi o życie erotyczne… Jagoda mogła samej sobie zazdrościć – wspaniały mąż, wspaniała praca, obiecujące perspektywy. Wszystko przekreśla jeden wypadek samochodowy, po którym na zawsze będzie sparaliżowana. Jednak nie złamie to jej ducha – problemy nadejdą z nieoczekiwanej strony, gdy jej mąż nie będzie umiał sobie poradzić z nową sytuacją. W tej historii jest jeszcze Magda – dorastająca w Peerelu nastolatka, odkrywająca uroki zakochania i pożądania. Dokąd zawiedzie ją pierwsze młodzieńcze uczucie?

Danuta Awolusi napisała tę książkę z miłości do kobiet – choć nie tylko dla nich. Wzięła na warsztat sprawy trudne, które zwykle zamiata się pod dywan. Warto przeczytać Blisko, coraz bliżej. Niedługo będziecie mogli wygrać tę powieść w kolejnym blogowym konkursie!

W najbliższym czasie Danuta Awolusi poprowadzi Kurs Promocja autora. Zapiszcie się już dziś:

https://www.pasjapisania.pl/harmonogram-kursow.html

Danusiu, w imieniu całego zespołu Pasji Pisania serdecznie gratuluję ci świetnej książki i kolejnego pisarskiego sukcesu!

Dodaj komentarz