Święto ludzi pióra

Dziś 3 marca – to w kalendarzu Międzynarodowy Dzień Pisarzy. To święto obchodzimy od blisko czterdziestu lat! Jak będziecie je celebrować?

3 marca przypada Międzynarodowy Dzień Pisarzy i Pisarek. A zatem przyjmijcie najlepsze życzenia od Pasji Pisania. I świętujcie po pisarsku!

Międzynarodowy Dzień Pisarzy został ustanowiony przez PEN Club w 1984 roku. To święto ma na celu promowanie literatury i rozwój społeczności pisarskiej na całym świecie. Jednak jest to przede wszystkim święto piszących, autorów i autorek książek. Święto tych, którzy dają czytelnikom okazję na chwilę rozrywki, śmiechu, wzruszenia, refleksji nad lekturą.

Z tej okazji życzymy wam – naszym kursantom i kursantkom, adeptom i adeptkom pisania – wielu świetnych pomysłów, nietuzinkowych bohaterów, weny twórczej, bez blokad twórczych, ukończenia książek, znalezienia wydawców, a w konsekwencji – wielu czytelniczek i czytelników. Bądźcie gotowi spełniać swoje pisarskie marzenia! Międzynarodowy Dzień Pisarzy to przecież wasze święto!

A może to dobry dzień, aby poczynić pewne postanowienia? Może marzysz o tym, aby pisać, ale wciąż to odkładasz, strach przed rozpoczęciem jest silniejszy? Pamiętaj, że Pasja Pisania to miejsce, w którym możesz podjąć pierwsze pisarskie próby. Wiele się nauczysz, sprawdzisz nowe umiejętności dzięki ćwiczeniom, a twoje teksty doczekają się rzetelnej analizy. Będziesz pracować nad warsztatem pod okiem profesjonalistów – i wreszcie spełnisz swoje pisarskie marzenia! Już dziś wybierz kurs dla siebie:

http://www.pasjapisania.pl/harmonogram-kursow.html

Zapraszamy!

Dodaj komentarz