CZAT z Barbarą Sęk

Mamy dla was wyjątkową niespodziankę – czat z Barbarą Sęk, jedną z nauczycielek Pasji Pisania. Basia odpowie na wasze pytania 3 lipca. Ponadto będziecie mogli wygrać egzemplarz „Uchylonych drzwi” – drugiego tomu bestsellerowego cyklu o rodzinie Nowaków!

Jak wiecie, jedna z nauczycielek Pasji Pisania – Barbara Sęk – wydała kolejną powieść. To drugi tom sagi Nowakowie pt.: Uchylone drzwi. O premierze książki pisaliśmy tutaj.

Jeśli chcielibyście porozmawiać z Basią o jej twórczości, o tym, jak planować rozbudowaną fabułę, jak zapanować nad kreacją wielu postaci, czasem i miejscem w świecie przedstawionym czy o funkcjonowaniu rynku wydawniczego – zapraszamy na czat z autorką, który odbędzie się 3 lipca. Basia będzie na bieżąco odpowiadać na wasze pytania na fanpejdżu Pasji Pisania w środę od godziny 18 do 21.

Przy okazji tego wydarzenia proponujemy wam też minikonkurs. Autor najciekawszego – według Basi – pytania otrzyma egzemplarz Uchylonych drzwi ufundowany przez Wydawnictwo Jaguar.

Pamiętajcie, że już niebawem zorganizujemy kolejny konkurs związany z cyklem powieściowym Basi. Możliwe, że wiedza zaczerpnięta podczas czatu z autorką okaże się wówczas pomocna.

Przypominamy też, że również 3 lipca rozpocznie się Internetowy Kurs Pasja Pisania I, który poprowadzi właśnie Basia . Możecie się jeszcze zapisać!

Serdecznie zapraszamy!

5 Replies to “CZAT z Barbarą Sęk”

 1. Witam chce wziąć udział w kursie Pasja pisania prowadzonym przez Panią Basie pozdrawiam

  1. Michal_Pawel_Urbaniak says: Odpowiedz

   Zapraszamy:)

   1. Michal_Pawel_Urbaniak says: Odpowiedz

    Rozpoczął się już czat:)

 2. Drogi Michale, ale jak wejść na ten czat?

  1. Michal_Pawel_Urbaniak says: Odpowiedz

   Odbywa się na fanpejdżu Pasji:)

Dodaj komentarz