Czy Cecylia się obudzi? – debiut Doroty Wójcik

Miło nam ogłosić debiut kolejnej kursantki Pasji Pisania – Doroty Wójcik. Jej powieść – komedia obyczajowa pod tytułem „Cecylio, obudź się!” ukazała się nakładem Wydawnictwa Lira.

Jesteśmy naprawdę dumni, gdy ukazują się debiutanckie książki naszych kursantów. Tym razem do księgarń trafia powieść Doroty Wójcik Cecylio, obudź się!, komedia obyczajowa o tym, że nigdy nie jest za późno na zmianę kursu i walkę o swoje marzenia. Dorota Wójcik brała udział w Internetowym Kursie Podstawowym prowadzonym przez Marcina Ciszewskiego.

Cecylia wiedzie spokojne i ustabilizowane życie, które płynie sobie bezpiecznym torem. Wkrótce jednak zamieni dryfującą łódkę na rollercoaster, który nie zwolni tempa nawet na chwilę! Kiedy problemy Cecylii zaczynają się piętrzyć, jej małżeństwo się sypie i wydaje się, że gorzej już być nie może, bohaterka dostaje wiadomość o śmierci wuja Leopolda. To jemu zawdzięcza swoje imię, które oznacza „niewidoma” i które uważa za przekleństwo. Nadszedł czas, by przejrzeć na oczy… Czy Cecylia się obudzi?

Doroto, w imieniu całego zespołu Pasji Pisania serdecznie ci gratuluję!

Śledźcie bloga Pasji Pisania! Już niedługo ruszy konkurs, w ramach którego będziecie mogli zdobyć powieść Cecylio, obudź się!.

Źródło tekstu i grafiki: http://wydawnictwolira.pl/cecylio-obudz-sie/

One Reply to “Czy Cecylia się obudzi? – debiut Doroty Wójcik”

  1. Dorota Wójcik says: Odpowiedz

    Dziękuję za dobre słowo. 🙂 Miło wspominam kurs, świetna atmosfera, wiedza i polecam wszystkim, którzy chcą podszlifować swój warsztat lub napisać książkę.

Dodaj komentarz