Pieska inspiracja?

Jeszcze tylko przez tydzień – do 26 kwietnia włącznie – możecie przesyłać prace na aktualny konkurs Pasji Pisania. Bohaterem swoich tekstów uczyńcie psa. Do wygrania zbiór opowiadań „Żywopłoty” Marii Karpińskiej.

Na blogu trwa konkurs, w ramach którego możecie wygrać Żywopłoty Marii Karpińskiej. Bohater jednego z tych opowiadań deklaruje: „Mogę napisać wszystko”, ale kiedy dostaje żywą inspirację – psa – dopada go blokada twórcza. Napiszcie opowiadanie za niego – i niech pies stanie się głównym bohaterem!

Prace nie powinny przekroczyć 1700 znaków ze spacjami. Wklejcie w formie komentarza do wpisu konkursowego.

Powodzenia!

Źródło cytatu: Maria Karpińska, Żywopłoty, Wydawnictwo W.A.B., Warszawa 2020.

2 Replies to “Pieska inspiracja?”

  1. Pies wcale nie zawsze jest optymistą, a gdy podnosi nogę na spacerze, to chce przekazać ważną informację! Przedstawiamy osiem ciekawostek o psach, o których na pewno nie mieliście pojęcia! Może pomoże w inspiracji https://swiatzwierzat.pl/psy-170420-mw-ciekawostki?fbclid=IwAR2bAZT9nGY3gl7ueb8ZaSY0ZMGDMJWJwqqXm12FS33_yHSGjRb4B52gFkg
    W szkole ponad pół wieku temu dostałam przy rozdaniu świadectw książkę „Psie historie” był to zbiór opowiadań o psach ze światowej literatury… fascynująca.. niestety zgubiła się. tzn. pożyczona nie wróciła.

    1. Michal_Pawel_Urbaniak says: Odpowiedz

      Ach, te pożyczone książki, które już do nas nie wracają:(

Dodaj komentarz