Mordują!

Jeszcze tylko przez tydzień możecie nadsyłać prace na blogowy konkurs. Kto chce popłynąć w rejs Karnakiem i rozwiązać zagadkę razem ze słynnym belgijskim detektywem? Powieść Agathy Christie czeka na was!

„– Wszystko napawa mnie lękiem – rzekła. – Nigdy dotąd nie doznawałam podobnych uczuć. Te dzikie skały, straszne i ponure pustkowie. Dokąd płyniemy? Co będzie z nami dalej? Boję się, proszę mi wierzyć. Wszyscy mnie nienawidzą. Nie przeżywałam jeszcze czegoś podobnego”.

Do 29 listopada włącznie możecie przesyłać prace na blogowy konkurs. Do wygrania Śmierć na Nilu Agathy Christie. Przeczytaj, zanim obejrzysz kolejną ekranizację tej świetnej książki!

Konkursowe słowo-klucz to „morderstwo”. Wasze teksty nie muszą być kryminalne, morderstwo można rozumieć rozmaicie. Liczymy na waszą kreatywność. Wasze prace nie powinny przekroczyć 1700 znaków ze spacjami. Wklejajcie je w formie komentarza do wpisu konkursowego. Autorzy/autorki najlepszych prac zostaną nagrodzeni egzemplarzami Śmierci na Nilu.

Czekamy na wasze teksty!

Źródło cytatu: Agatha Christie, Śmierć na Nilu, tłum. Natalia Billi, Wydawnictwo Dolnośląskie, Wrocław 2020.

3 Replies to “Mordują!”

  1. Pociągnąłem takie morderstwo/nie-morderstwo z książki Tokarczuk. Ciekawe co ty Michał na to? Jestem na kursie. Już po kilku recenzjach. Mnie się wydaje, że robię rewolucję, a ty piszesz, że nic nie zmieniam.

  2. 1700 znaków? Tyle to ja na powiedzenie „Dzień dobry” potrzebuję. 😉
    Twój były kursant.

    1. Michal_Pawel_Urbaniak says: Odpowiedz

      Były kursancie – szkoda, że tak anonimowo i trudno mi się zwrócić do Ciebie po imieniu – ja też potrzebuję sporo znaków na rozpisanie się:)

Dodaj komentarz