Święto pisarzy i pisarek

3 marca to święto pisarzy i pisarek – a właściwie Międzynarodowy Dzień Pisarzy. A zatem przyjmijcie najlepsze życzenia od Pasji Pisania – i świętujcie!

PEN Club ustanowił Międzynarodowy Dzień Pisarzy w 1984 roku. To święto ma na celu promowanie literatury i rozwój społeczności pisarzy na całym świecie. A przede wszystkim – to święto tych, którzy pisząc, dostarczają czytelnikom rozrywki, wzruszeń, refleksji, niezapomnianych chwil. Święto pisarzy i pisarek.

To dobra okazja, aby złożyć wam – drogie kursantki, drodzy kursanci – najlepsze życzenia. Być może boicie się tego słowa „pisarz”/„pisarka”. Możecie uważać, że to za wcześnie, że ono do was nie pasuje. Ale przecież staracie się. Szlifujecie styl, chcecie rozwijać pisarski talent, zdobywać i poruszać czytelników. Spełniać swoje wielkie pisarskie marzenia. Świętujcie dziś! Międzynarodowy Dzień Pisarzy to również wasz dzień!

A może w tym szczególnym dniu warto coś postanowić? I na przykład wreszcie spróbować swoich sił na pisarskiej drodze? Odkładasz to od dawna? Może boisz się zacząć? Pasja Pisania jest miejscem, w którym spełnisz swoje pisarskie marzenia. Popracujesz nad warsztatem pod okiem profesjonalistów, zdobędziesz nowe pomysły, zyskasz motywację, poznasz ludzi, którym przyświecają podobne cele. Już dziś wybierz kurs dla siebie:

http://www.pasjapisania.pl/harmonogram-kursow.html

Czekamy na ciebie!

One Reply to “Święto pisarzy i pisarek”

Dodaj komentarz