Kurs pisarski – w sam raz pod choinkę!

Mamy połowę grudnia – niebawem Święta! Czy już wybraliście prezenty świąteczne? Dla innych czy może dla siebie? Mamy dla was świetną propozycję – voucher Pasji Pisania na wybrany kurs.

Szukasz oryginalnego albo praktycznego prezentu dla kogoś bliskiego? A może ktoś bliski szuka dobrego prezentu dla ciebie? Jak co roku w okresie świątecznym proponujemy vouchery Pasji Pisania na wybrane kursy. Jeśli piszesz książkę czy opowiadania, prowadzisz bloga, albo dopiero chcesz zacząć przygodę z pisaniem – voucher będzie doskonałym pomysłem dla ciebie! Na kursach Pasji Pisania otrzymasz praktyczne pisarskie wskazówki, dostaniesz mnóstwo motywacji, poznasz ludzi o podobnych marzeniach.

W tym roku proponujemy vouchery na następujące internetowe kursy Pasji Pisania:

Kurs Podstawowy (490 zł.).
Kurs Inspiracje (490 zł.).
Kurs Pasja Pisania I (490 zł.).
Kurs Pasja Pisania II (490 zł.).
Kurs Webwritingu – (490 zł.).
Kurs Pisania Scenariusza (490 zł.).
Praca nad Tekstem (390 zł.).

Oraz kursy na ZOOMIE:

Kurs Podstawy Pisania Online (590 zł.).
Kurs Powieść Online (590 zł.).
Kurs Pisania scenariuszy serialowych (790 zł.).
Jak wydać książkę w tradycyjnym wydawnictwie? (150 zł.).
Promocja autora (150 zł.).

Voucher jest ważny przez 6 miesięcy. Terminy kursów można znaleźć na stronie Pasji Pisania.

Voucher drukujemy na ozdobnym papierze i wysyłamy pocztą lub – na życzenie – pocztą elektroniczną. Aby zamówić voucher, skontaktuj się z Pasją Pisania. Napisz do nas na adres: kursy@pasjapisania.pl.

Z okazji Świąt spełnij swoje pisarskie marzenia!

2 Replies to “Kurs pisarski – w sam raz pod choinkę!”

  1. Chętnie bym przyjął taki kurs pod choinkę jednak dotychczasowi sponsorzy się wykruszyli.
    W mojej rodzinie częstym prezentem są książki. Tym razem moja połówka dostanie książkę laureata NIKE, grę planszową „małżeńskie gierki” i naścienny podłużny kalendarz z Muminkami. Córka dostanie książkę o szyciu, bo niedawno kupowałą maszynę do szycia i naścienny kwadratowy kalendarz z Muminkami. Syn właśnie się cieszył niesamowitym zwycięstwem Verstrapena w Formule 1, więc dostanie grę planszową „Wyścigi bolidów”. Przyznam się, że zrobiłem też sobie prezent grą planszową „Terraformacja Marsa”, w którą mam nadzieję pograć z moimi bliskimi. Tymczasem zrecenzowałem ją dla portalu „Mądre ksiażki” i włączyłem razem z czterema książkami popularnonaukowymi do moich propozycji gwiazdkowych http://www.madreksiazki.uj.edu.pl/?p=17774&preview=true które się Wam wyświetlą po 15 XII rano.

  2. Tak sobie pomyślałem, że przydałby mi się taki kurs kiedy jeszcze byłem w liceum. Wtedy zaniedbywałem lektury szkolne i nie potrafiłem pisać wypracowań. Kochałem matmę, fizykę, skądinąd ostra chemica mnie lubiła podobnie jak nauczycielka wychowania technicznego. Ale w trzeciej klasie liceum wygładziłem tekst techniczny o nadajniku krótkofalowym budowanym przez kolegę w ramach Młodzieżowego Towarzystwa Przyjaciół Nauk. Rozkręciłem się na studiach kiedy udzielałem się w kole naukowym. A czytałem fantastykę naukową i chciałem coś napisać, próbując już od podstawówki, ale nie potrafiłem. Jaki kurs byłby dla mnie najlepszy? Były kiedyś kursy dla nastolatków. A może od razu wystartować w konkursie? Gdybym teraz był w 1 lub 2 klasie liceum to bym spróbował konkursu z okazji roku Lema https://www.lemowisko.pl/# (Podsunąłem link bratankowi) Ciekawe jak bym widział przyszłość Polski? Wtedy nie miałem pojęcia o prawdziwej gospodarce. Trochę mi się kapitalizm spodobał na pierwszym roku studiów kiedy ekonomia kapitalizmu była o niebo lepiej wyłożona niż socjalizmu.

Dodaj komentarz