Wyższy stopień pisarskiego wtajemniczenia – Pasja Pisania II na ZOOMIE!

Pasja Pisania II wkracza na ZOOMA! Dowiedzcie się m.in., jak używać humoru w tekście, dlaczego ważne są dekoracje, jak pisać sceny erotyczne, jakie możliwości dają dialogi i jak napisać dobry list do wydawcy.

Niedawno zaczął się nowy rok, więc mamy dla was nowy kurs – Pasja Pisania II na ZOOMIE! Kto jest gotów na kolejną pisarską przygodę? Kurs przygotował Michał Paweł Urbaniak.

W trakcie kursu poruszymy zagadnienia, które zwykle stanowią wielkie wyzwanie w procesie pisania. Na czym właściwie polega zasada „show, don’t tell”? W jaki sposób budować sugestywne opisy? Jak radzić sobie ze scenami erotycznymi, a jak z humorystycznymi? Na czym polegają tajemnice dobrego dialogu? Wreszcie – jak napisać list do wydawcy, aby nie przepadł w gąszczu innych?

Na zoomowym Kursie Pasja Pisania II nie tylko zdobędziecie mnóstwo przydatnej wiedzy o pisaniu i literaturze, ale też sprawdzicie nowe umiejętności dzięki rozwijającym warsztat ćwiczeniom. Nawiążecie też znajomości z innymi piszącymi. Otrzymacie dużo niezbędnego wsparcia!

Program kursu:

1 „Jaki koń jest, każdy widzi” – zasada „show don’t tell”. Jak opisywać rzeczywistość?
2 Diabeł tkwi w szczegółach – jak dobierać rekwizyty i symbole?
3 Rozmowy kontrolowane – jak pisać dobre dialogi?
4 Przychodzi baba do lekarza – jak korzystać z komizmu w literaturze?
5 Chodźmy do łóżka… bohatera – jak pisać dobre sceny erotyczne?
6 Zanim książka ruszy w świat – jak radzić sobie ze zwątpieniem i blokadą twórczą? Jak napisać list do wydawcy? Na co zwrócić uwagę?

Pierwsze zajęcia ruszają 2 marca:

https://www.pasjapisania.pl/pasja-pisania-ii.html

Zapraszamy!

Dodaj komentarz