Pisarki, pisarze! To wasze święto!

To już dziś – wasze (a właściwie nasze) święto: Międzynarodowy Dzień Pisarzy i Pisarek! Świętujcie! Jak będziecie je obchodzić?

Rzućmy okiem na dzisiejszą kartkę z kalendarza. 3 marca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Pisarzy i Pisarek. Z tej okazji składamy wam najlepsze pisarskie życzenia! Wsparcia weny, wielkiej wytrwałości, nowych pomysłów i inspiracji, no i własnych książek na regałowych półkach i grona zachwyconych czytelników!

Międzynarodowy Dzień Pisarzy ustanowiono za sprawą PEN Clubu w 1984 roku. To święto ma na celu promowanie literatury i rozwój społeczności pisarskiej na całym świecie. Jednak jest to przede wszystkim dzień piszących, autorów i autorek książek – tych, którzy dają czytelnikom wspaniałe historie.

To również wasze święto!

A może to dobry moment, aby poczynić pisarskie postanowienia? Czy ciągle odkładasz swoje pisanie? A może nie potrafisz skończyć już zaczętej książki czy opowiadania? Albo masz gotowy tekst, ale boisz się go pokazać? A może chcesz wrócić do pisania? Skorzystaj z kursów Pasji Pisania. Poprowadzimy cię przez pisarskie ścieżki. Z nami pokonasz blokady twórcze, zyskasz wiedzę i wiele motywacji. Już dziś spełnij swoje pisarskie marzenia! Wybierz kurs dla siebie:

http://www.pasjapisania.pl/harmonogram-kursow.html

Czekamy na ciebie!

Dodaj komentarz