Sztuczna inteligencja jako pisarskie wsparcie – NOWY KURS!

Mamy dla was wspaniałą niespodziankę – nowy kurs: „Sztuczna inteligencja jako asystent pisarza”. Jak wykorzystać AI w pracy nad tekstem i w marketingu? Warsztaty poprowadzi Roland Hensoldt.

Świat (nie tylko pisarski) nieco się zmienił dzięki rozwijającej się sztucznej inteligencji – i wychodzimy temu naprzeciw! Oto nasza kolejna kursowa propozycja: „Sztuczna inteligencja jako asystent pisarza”. Jednodniowe warsztaty na zoomie poprowadzi Roland Hensoldt.

Naucz się używać sztucznej inteligencji jako swoistego asystenta, który może ci pomóc w różnych sytuacjach. Podczas kursu pokażemy ci, jak praktycznie i etycznie wykorzystać AI w pracy pisarskiej.

  • Zautomatyzowana praca nad książką: zainspiruj się i wygeneruj dziesiątki pomysłów na książkę, napisz jej konspekt, strukturę rozdziałów, stwórz sylwetki bohaterów, zaprojektuj okładkę i hasła marketingowe, stwórz plan komunikacji marketingowej i napisz e-mail do wydawcy. A wszystko to w parę minut.
  • AI jako twoja agencja marketingowa: stwórz dziesiątki materiałów marketingowych, uwzględniając strategię SEO promowania twojej książki oraz zaprojektuj grafiki.
  • Porozmawiaj z bohaterem z twojej książki! Potrzebujesz, aby postać z twojej książki była np. astrofizykiem? Nie ma sprawy: AI wcieli się w bohatera z twojej książki, przyjmie odpowiednią rolę i udzieli odpowiedzi eksperckiej.
  • Przerób swój tekst na scenariusz filmowy.
  • Zleć AI przygotowanie materiałów do książki na konkretny temat.
  • Zobacz, na czym polega zautomatyzowana praca nad tekstem.

Kurs składa się z części demonstracyjnej oraz warsztatów, podczas których uczestnicy przetestują możliwości sztucznej inteligencji.

Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

Na pierwsze warsztaty „Sztuczna inteligencja jako asystent pisarza” mamy już komplet uczestników. Kolejna edycja rusza 19 marca. Zapiszcie się już dziś:

https://www.pasjapisania.pl/sztuczna-inteligencja-jako-asystent-pisarza.html

Zapraszamy!

Dodaj komentarz