Międzynarodowy Dzień Pisarzy i Pisarek

Dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień Pisarzy. Z tej okazji wszystkim naszym kursantom i kursantkom składamy najlepsze pisarskie życzenia!

Międzynarodowy Dzień Pisarzy ustanowiony został w 1984 roku przez PEN Club. Celem tego święta jest promowanie literatury, oraz obrona wolności słowa i rozwój społeczności pisarzy na całym świecie. W tym dniu często są organizowane spotkania autorskie czy wieczorki literackie.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pisarzy i Pisarek chcieliśmy życzyć wszystkim naszym kursantom i kursantkom wiele pisarskiej frajdy. Niech pomysły przychodzą do was każdego dnia, wena nie opuszcza, a teksty łatwo się piszą. Rozwijajcie się, niech stworzone przez was historie zachwycają czytelników.

Pamiętajcie, że jesteśmy dla was – aby przybliżyć wam tajniki dobrego pisarstwa, pokazać najciekawszą literaturę, pomóc wam w realizacji własnych marzeń i wspierać was na tej drodze.

A może dopiero rozważacie sięgnięcie po pióro? Może nie macie komu pokazać waszych tekstów? Pasja Pisania to najodpowiedniejsze miejsce do pisarskiego rozwoju. Zapraszamy na nasze kursy. Wybierzcie właściwy dla siebie:

http://www.pasjapisania.pl/harmonogram-kursow.html

Zapiszcie się już dziś!

3 Replies to “Międzynarodowy Dzień Pisarzy i Pisarek”

  1. Czarna orchidea says: Odpowiedz

    Tobie Michale również życzę samych pisarskich sukcesów, a także radości i satysfakcji z współudziału w „przemianie poczwarek w literackie motyle”. 😀

  2. Dziękuję, Michał! I Tobie również życzę w tym roku spełnienia wszystkich pisarskich marzeń! 😊

  3. Dziękuję 🙂 i Tobie, Michał, też życzę wytrwania w pisarskiej drodze oraz samych bestsellerów.

Dodaj komentarz