O drużynie Anioła

Ostatnio w naszych księgarniach ukazała się powieść „Bieg Anioła”. Jej autorką jest Dorota Wójcik, absolwentka kursów Pasji Pisania. To jej druga powieść po debiutanckiej „Cecylio, obudź się!”.

Urocza okładka z sympatycznym bulterierem wyposażonym w skrzydła zdobi najnowszą powieść Doroty Wójcik – Bieg Anioła. Ta pozycja ukazała się nakładem Wydawnictwa Lucky. To druga książka tej autorki. Poprzednia – Cecylio, obudź się! z 2019 roku – została ciepło przyjęta przez czytelników. Więcej o Cecylii… pisałem tutaj. Pora przedstawić wam Bieg Anioła, powieść napisaną z równym humorem, co jej poprzedniczka. Kim jest Anioł? Co planuje sołtys? Co z tą historią ma wspólnego niejaki Don Padre?

Gertruda od wielu lat wiedzie życie naznaczone piętnem tragicznych wydarzeń z przeszłości. Ale z chwilą, gdy znajduje w lesie przywiązanego do drzewa psa, w jej codzienność wkraczają nowi ludzie, a ona musi zmierzyć się z nowymi wyzwaniami. A łatwo nie będzie! Bo nie wszyscy mają czyste intencje. Na szczęście Gertruda nie jest już sama – drużyna Anioła da jej wsparcie i razem zawalczą o słuszną sprawę. Nie przeszkodzi im ani sołtys, który szuka zemsty, ani Igor, który szuka swojego psa, ani meksykański kartel narkotykowy, który szuka Igora… Bieg Anioła się odbędzie!

Niedługo będziecie mogli wygrać tę powieść w blogowym konkursie!

Dorota Wójcik brała udział w Internetowym Kursie Podstawowym prowadzonym przez Marcina Ciszewskiego. Dziś ma w swoim dorobku dwie wydane książki. Spełniła swoje marzenia. Ty też możesz. Znajdź odpowiedni kurs dla siebie:

https://www.pasjapisania.pl/harmonogram-kursow.html

Czekamy na ciebie!

Pani Doroto, w imieniu Pasji Pisania serdecznie gratuluję kolejnego pisarskiego sukcesu!

Dodaj komentarz